Metin2 HEART
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Joc Heartmt2

3 participanți

In jos

Joc Heartmt2 Empty Joc Heartmt2

Mesaj  Anonim Mier Mai 12, 2010 5:12 pm

Eu joc aces tip de metin2 si mi-sa parut super tare dar ce ma enerveaza la el este ca seara este un LAG ingrozitor deoarece oare de ce?

Anonim
Vizitator


Sus In jos

Joc Heartmt2 Empty Dece ste lag

Mesaj  Admin Mier Mai 12, 2010 5:15 pm

Anonim a scris:Eu joc aces tip de metin2 si mi-sa parut super tare dar ce ma enerveaza la el este ca seara este un LAG ingrozitor deoarece oare de ce?


Este LAG pe HeartMt2 doarece sunt foarte multi utilazatori seara in cursul saptamanii.
Sambata si Duminica este LAG dar in anumite locuri la fel si in cursul sptamani in Pyungmo sau in Bakra nu este LAG maree [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Admin
Admin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 12/05/2010

https://heartmt2.twilight-mania.com

Sus In jos

Joc Heartmt2 Empty Ajutor

Mesaj  alexandrus9 Lun Mai 17, 2010 12:59 pm

Frate puteti sami lasati siteul si mie de la heartmt2, ca mie numi merge sa intru pe pagina lor imi da erroare Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
cine ma ajuta dati add la alex_original_boss va rogggggggggggggg Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad

alexandrus9

Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/05/2010

Sus In jos

Joc Heartmt2 Empty nici mie numi merge :((

Mesaj  alexandrudaniel Dum Mai 23, 2010 4:09 pm

da dc nu vrea sa merga de 5 zile numa server down imi da dar dc ? ma plictisesc Sad( sami dea si mie cineva un buz sami zica dc se intampla asta ! la id alexgargaun

alexandrudaniel

Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/05/2010

Sus In jos

Joc Heartmt2 Empty dc nu mai merge?

Mesaj  snake Dum Mai 30, 2010 1:13 pm

va rog datim si mie situ casa ma register si sa il dowlandez

snake
Vizitator


Sus In jos

Joc Heartmt2 Empty Re: Joc Heartmt2

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum